Seyirci Rekoru Antep'te - Basket Merkezi, Basketbol Haberleri, Basket Haberleri, Beko Basketbol Ligi Haberleri
Bu İçeriği Paylaş
21 Ağustos 2013 Çarşamba

Seyirci Rekoru Antep'te

Beko Basketbol Ligi'nde geçen sezonun seyirci sayısında Royal Halı Gaziantep normal sezonun birincisi olurken, play-off'larda ise bu ünvanı Galatasaray Liv Hospital elde etti.


TBF'nin yaptığı araştırmaya göre, geçen sezon basketbol salonlarına tam 454.895 seyirci geldi. Ortalama seyirci sayısı ise 1.743 oldu. Normal sezonda Gaziantep'te ortalama 2.952 seyirciye oynayan Royal Halı G.Antep BŞB bu alanda ilk sırayı alırken, Fenerbahçe Ülker ise 2.919 seyirci ortalamalası ile oynadı. Play-offlar'da ise tüm maçlarını dolu salona oynayan Galatasaray sezon geneli ortalamasını 3.815 rakamına çıkarmayı başardı.

 
Bu içerik 936 defa okundu.

 
İlgili diğer içerikler
Guvenlikcim.com Alarm Sistemleri
Günün Diger Manşetleri
Genç Guard Edirne'de Genç Guard Edirne'de.. Yabancı transferini tamamlayan Edirne Basket, kadrosuna önemli bir genç oyuncuyu..
0 yorum TBL - 23.8.2014
Aslan Üçlükçüsünü Bırakmadı Aslan Üçlükçüsünü Bırakmadı.. Galatasaray Odeabank, geçen sezon üç kupa kazanılmasında önemli rol oynayan yerl..
0 yorum TKBL - 23.8.2014
ABD Kazandı, Kadroyu Belirledi ABD Kazandı, Kadroyu Belirledi.. Dünya Şampiyonası'nın en büyük favorisi olan ABD, hazırlık maçında Porto Riko ka..
0 yorum Diğer - 23.8.2014
Üye Bilgi