Seyirci Rekoru Antep'te - Basket Merkezi, Basketbol Haberleri, Basket Haberleri, Beko Basketbol Ligi Haberleri
Bu İçeriği Paylaş
21 Ağustos 2013 Çarşamba

Seyirci Rekoru Antep'te

Beko Basketbol Ligi'nde geçen sezonun seyirci sayısında Royal Halı Gaziantep normal sezonun birincisi olurken, play-off'larda ise bu ünvanı Galatasaray Liv Hospital elde etti.


TBF'nin yaptığı araştırmaya göre, geçen sezon basketbol salonlarına tam 454.895 seyirci geldi. Ortalama seyirci sayısı ise 1.743 oldu. Normal sezonda Gaziantep'te ortalama 2.952 seyirciye oynayan Royal Halı G.Antep BŞB bu alanda ilk sırayı alırken, Fenerbahçe Ülker ise 2.919 seyirci ortalamalası ile oynadı. Play-offlar'da ise tüm maçlarını dolu salona oynayan Galatasaray sezon geneli ortalamasını 3.815 rakamına çıkarmayı başardı.

 
Bu içerik 899 defa okundu.

 
İlgili diğer içerikler
Guvenlikcim.com Alarm Sistemleri
Günün Diger Manşetleri
Daçka İstedi, Olympiakos Aldı Daçka İstedi, Olympiakos Aldı.. Yunan devi Olympiakos, geçtiğimiz sezon Real Madrid forması giyen Tremmell Darde..
Fenerli Genç Banvit'te Fenerli Genç Banvit'te.. Zoran Lukic'i takımın başına getirdikten sonra Can Maxim Mutaf'ı alan Banvit'in ..
0 yorum Beko BL - 24.7.2014
TBL Transfer Hareketleri (Güncel) TBL Transfer Hareketleri (Güncel).. TBL'de 2014-2015 sezonu öncesinde transfer hareketlerini bu sayfadan takip edebi..
0 yorum Beko BL - 24.7.2014
Üye Bilgi