Seyirci Rekoru Antep'te - Basket Merkezi, Basketbol Haberleri, Basket Haberleri, Beko Basketbol Ligi Haberleri
Bu İçeriği Paylaş
21 Ağustos 2013 Çarşamba

Seyirci Rekoru Antep'te

Beko Basketbol Ligi'nde geçen sezonun seyirci sayısında Royal Halı Gaziantep normal sezonun birincisi olurken, play-off'larda ise bu ünvanı Galatasaray Liv Hospital elde etti.


TBF'nin yaptığı araştırmaya göre, geçen sezon basketbol salonlarına tam 454.895 seyirci geldi. Ortalama seyirci sayısı ise 1.743 oldu. Normal sezonda Gaziantep'te ortalama 2.952 seyirciye oynayan Royal Halı G.Antep BŞB bu alanda ilk sırayı alırken, Fenerbahçe Ülker ise 2.919 seyirci ortalamalası ile oynadı. Play-offlar'da ise tüm maçlarını dolu salona oynayan Galatasaray sezon geneli ortalamasını 3.815 rakamına çıkarmayı başardı.

 
Bu içerik 763 defa okundu.

 
İlgili diğer içerikler
Guvenlikcim.com Alarm Sistemleri
Günün Diger Manşetleri
Olympiakos Seriyi Eşitledi Olympiakos Seriyi Eşitledi.. THY Euroleague'de play-off çeyrek final serisi 4.maçında Real Madrid'i evinde 71..
Blatt'li Maccabi Final Four'da Blatt'li Maccabi Final Four'da.. THY Euroleague'de play-off çeyrek final serisi 4.maçında EA7 Milano'yu 86-66 ile..
Panathinaikos Son Maça Taşıdı Panathinaikos Son Maça Taşıdı.. THY Euroleague'de play-off çeyrek final serisi 4.maçında Panathinaikos, CSKA Mos..
Üye Bilgi