$ DOLAR → Alış: 3,79 / Satış: 3,81
€ EURO → Alış: 4,64 / Satış: 4,65

Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Bugün ikili ilişkilerinizde daha sakin ve ılımlı olmanız gereken bir gün. Söylenenleri hemen yanlış değerlendirmemeli, bunun altında yatan asıl sebepleri anlamaya çalışmalısınız. Maddi anlamda borçlanmalar ve günü gelen ödemeleriniz için ek fırsatlar kapınızda, bunu iyi değerlendirin. Ayrıca gün genelinde bazı sakarlık ve kazalara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Aksam saatleri ise ruhunuzu dinlendirmek açısından bazı meditasyon çalışmaları yapmanız faydalı olacaktır.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Bugün eşiniz veya partnerinize karşı daha sevgi dolu ve anlayışlı olabileceğiniz güzel bir gün. İlişkilerinizde fedakârlık ve sevgiyi ön sıralarda tuttuğunuz sürece beklentilerinizin önemli ölçüde giderildiğini görüp hayatınıza bu şekilde bir yön vermek isteyebilirsiniz. Duygusallık içeren her türlü temalar için uygun, fakat uyarıcı nitelikte konuşmalar yapmak için uygun olmayan bir zaman dilimi.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Finansal konularda gecikmiş bazı borçlara karşı dikkatli olmalısınız. Gündelik ilişkilerinizi yürüttüğünüz kişilerin özel hayatıyla ilgili sürpriz ve sıra dışı bazı sırlara şahitlik edebilirsiniz. Bu durumda ani ve düşüncesizce yapılan hareketlerden uzak durmalı, olayları serinkanlılıkla karşılamalısınız. Olaylar hiç te umduğunuz gibi çıkmayabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Kariyerde biriktirdiğiniz tecrübelerinize güvenerek hareket etmenizde fayda var. Geçmişte finansal anlamda vermiş olduğunuz yanlış kararları sakin şimdiki zaman da da uygulamayın. Aksi takdirde yine yıkılan siz sevinen ise düşmanlarınız olur.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Her ne olursa olsun hiç bir zaman kendinizi sevmekten vazgeçmeyin. Yaptıklarınızdan pişmanlık duymadan hatalarınızı telafi ederseniz geleceğe daha emin adımlarla yürürsünüz. Herkes hata yapabilir, önemli olan nerede hata yaptığını fark edip, yanlışları tespit edip geleceğinizi ona göre şekillendirmektir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

Hizmet verdiğiniz veya hizmet gördüğünüz konularda bir takım değişiklikler söz konusu olabilir. Bunlar için daha öngörülü hareket etmeli. Hızlı alternatiflere yönelip yeni oluşumlara adapte olabilmeli, gelecek planlarınızı daima yenilikler üzerine dayalı yapmalısınız. Basmakalıp düşünceler sizleri hiç bir zaman farklı kılmaz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Sağlığınız ve gündelik yaşamınızda sorun haline gelmiş bazı konularda bugün sağlam çözümler bulabileceksiniz. Geleceğe yönelik alacağınız bazı yaşamsal kararlarda kafanızda netlik oluşturmadığınız konuları arka plana atmamalısınız. Aksi takdirde bunlar önünüze tekrar çıkacaktır.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

Aile üyelerinden agresyonu üzerinize çekebilecek davranışlardan ve söylemlerden bugün uzak durmanız gerekmekte. Kendinizi sakinleştirip iç sesinize kulak vermelisiniz. Ailedeki huzur çok önemlidir. Finansal girişimlerinizde ise hızlı sonuçlanmaları hayatınıza çekmek için bir an önce adımlarınızı hızlandırmalısınız.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

Sosyal çevrenizden yeni dostlar hayatınıza dahil olabilir. Bu dostluklar ile geleceğe yönelik iş ve projeler geliştirebilirsiniz. Bu anlamda girişken olmalı bazı fırsatların her zaman önünüze çıkmayacağının bilincinde olarak hareket etmelisiniz. Gün genelinde ekonomik anlamda rahatlatıcı etkiler mevcut.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

Hem aklınız hem de içgüdüleriniz tüm gücüyle size yardım ederken sizin de buna iradeniz ve inancınızla destek vermeniz sizi bambaşka bir noktaya taşıyacaktır. Hedefinizi belirleyip harekete geçerseniz ileriye yönelik planlarınıza dair bir adım atmış olacak ve bu sayede kendinizi iyi hissedeceksiniz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Bugün yenilikleri başlatmak adına içimizde büyük bir tutku ve istek hissedebiliriz. Tabii bir işe başlamadan önce her zaman ölçülü ve temkinli davranmak daha akıllıca olacaktır. Yeni bir şey yapacağım derken eskiyi de bozmadan yani sahip olduklarımızı da tehlikeye atmadan yapmamız bu işi daha az zararla kapatmamıza yardımcı olacaktır.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

CUMA: Bugün çalışma arkadaşlarınızın manipülasyonlarına karşı asla kulak asmayın. Kadın figürleri ile özellikle gerilmemeye özen gösterin. Kariyeriniz ile ilgili teklifler veya finansal koşullarınızdaki iyileşmeler yüzünüzü güldürecek. Hak ettiğiniz sürece her şey sizindir.