$ DOLAR → Alış: 4,80 / Satış: 4,82
€ EURO → Alış: 5,59 / Satış: 5,61

Gürespor’dan Sharon Açıklaması

Gürespor’dan Sharon Açıklaması
  • 20.09.2017
CSKA TÜRKİYE ORGANİZASYONU

BASIN AÇIKLAMASI

18.07.2017 tarihinde karşılıklı sözleşme imzalanan Sharon Victoria Houston’ın kendi sosyal medya hesabında Kulübümüz hakkındaki ithamları nedeniyle bir basın duyurusu yayınlama gereği duyduk.

Sharon Houston 6.09.2017 tarihinde İzmir’e ulaşmış ,gece saat 12:00 civarında Afrodit Termal Otel’e İdari Menajerimiz Fatih Tok tarafından getirilmiştir. Mrs.Houston Kulübün bilgisi dışında yanında bir bayan arkadaşını da yanında getirmiş olmasına rağmen, kulübümüz bunu sorun etmemiş ve arkadaşı ile konaklaması için tüm sporcularımızın kaldığı tesiste bir oda tahsis edilmiştir. Fatih Tok tarafından kendisine kahvaltı saati ve yeri bildirilmiş, sabahki takım programı iletilmiştir. Ardından Fatih Tok tesislerden ayrılmıştır.Yaklaşık 20 dakika sonra Mrs.Houston, kimseye haber vermeden yanına arkadaşını da alarak otelden ayrılmak için asansörden inerken, Başantrenör Ömer Buharalı ve Yardımcısı Barış Kutlu ile karşılaşmıştır. Kendisine “nereye gidiyorsunuz” sorusunun yöneltilmesi üzerine tesisleri beğenmediğini, başka bir otele gideceğini belirtmiştir. Sakinliklerini koruyan teknik ekip başka bir oda göstermek istemiş, ancak kendisi tahsis edilen odada kalmayacağını bildirerek tesisleri terk etmiştir. İzleyen sabah Mrs.Houston kulüp servisi tarafından kaldığı diğer otelden arkadaşı ile birlikte alınmış ve toplu imza törenine getirilmiştir. Törende takım menajeri ve kaptanı tarafından antrenman ve sağlık muayene programı kendisine bildirilmiş olmasına rağmen sözleşme gereği katılması zorunlu olduğu sağlık kontrolü ve antrenmana katılmamıştır. Bu gelişmeler sonucunda akşam saatlerinde kulüp tesislerinde buluşan Mrs.Houston ve teknik ekip ,kendilerine başka odalar da gösterilmesine rağmen yanında getirdiği arkadaşı odaları beğenmemiş ve Sharon Houston kendisine verilen oda anahtarlarını teknik ekibin önünde yere atmıştır. Bu tahrik eden hareketlerine rağmen Başantrenörümüz Ömer Buharalı kendisine sakin bir dille yanlış yaptığını iletmiş ve konuşmaya çalışmıştır. Tüm olanların ardından özür beklenen Sporcu çirkin ve saygısız bir uslüp ile konuşmuş, Ömer Buharalı’nın üzerine yürümüştür.

Mrs.Houston’ın takınmış olduğu tavır kabul edilebilir değildir. Kadın basketbolunda 20 yıla yakın geçmişi bulunan kulübümüzün bu tutum ve tavır karşısında reaksiyonu gerektiği gibi olmuştur. Sporcu şehri terketmiştir.

Türk kadın basketbolunun Türk sporcular üzerinde ilerleyebileceğini ilke edinmiş olan Edremit Belediyesi Gürespor, çeşitli yayın organlarında çıkan haberlere istinaden bu açıklamanın yapılmasını gerekli görmüştür. Konunun tüm ayrıntılarını kamuoyunun bilgisine sunarız.

Edremit Belediyesi Gürespor Kulübü

Banvit’e Bir Yabancı Daha
Banvit bir yabancı transferi daha yaptı.
Bahçeşehir’e İspanyol Guard
Bahçeşehir Koleji önemli bir transfer yaptı.
Karşıyaka’dan Doğru Seçim
Pınar Karşıyaka flaş bir hamle yaptı.
Fenerbahçe’ye NBA’den Oyuncu
Fenerbahçe'ye NBA'den bir transfer geldi.
Banvit’in Yeni Koçu Açıklandı
Kadrosunu büyük oranda kuran Banvit koçunu da belirledi.
Efes’in Yapamadığını Panathinaikos Yaptı
Önemli skorer Avrupa'ya döndü.
BSL’nin Yeni Ekibine İki Transfer
BSL'nin yeni takımı iki transfer yaptı.
Daçka’da Bir Kötü, Bir İyi Hamle
Cory Jefferson’ı alarak yabancı transferinde olumsuz yöndeki istikrarını bozmayan Darüşşafaka bir genç isminin sözleşmesini ise 2 yıl daha uzattı. Yabancı...
1 Ay Önce Yazmıştık: Bursaspor Süper Lige
Sitemizin 17 Haziran 2018 tarihinde yazdığı ‘Bursaspor Süper Lige mi?’ şeklindeki haber gerçek olabilir. Eskişehir Basketbol’un ardından Trabzonspor da ülkemizde...
Uyanın: Basketbolumuz Batıyor (Özel)
Türk Basketbolu adeta kan ağlıyor.
Anadolu Efes’e Akıl-Sır Ermiyor
Anadolu Efes kötü transferlerine bir yenisini ekledi.
Rakiplerimiz Belli Oldu (Şampiyonlar Ligi)
Temsilcilerimizin rakipleri belli oldu.
Eski Beşiktaşlı Tofaş’ta
Beşiktaş'tan ayrılan oyuncu Türkiye'de kaldı.
Fenerbahçe ve Efes’e Şok Haber: O İsim İsrail’de
Fenerbahçe ve Anadolu Efes'in gözdesi isim İsrail'e transfer oldu.
Tofaş Bu Kez Şaşırttı
Tofaş'ta düşük kalitede bir transfer geldi.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ