$ DOLAR → Alış: 3,66 / Satış: 3,67
€ EURO → Alış: 4,32 / Satış: 4,34

Gürespor’dan Sharon Açıklaması

Gürespor’dan Sharon Açıklaması
  • 20.09.2017
CSKA TÜRKİYE ORGANİZASYONU

BASIN AÇIKLAMASI

18.07.2017 tarihinde karşılıklı sözleşme imzalanan Sharon Victoria Houston’ın kendi sosyal medya hesabında Kulübümüz hakkındaki ithamları nedeniyle bir basın duyurusu yayınlama gereği duyduk.

Sharon Houston 6.09.2017 tarihinde İzmir’e ulaşmış ,gece saat 12:00 civarında Afrodit Termal Otel’e İdari Menajerimiz Fatih Tok tarafından getirilmiştir. Mrs.Houston Kulübün bilgisi dışında yanında bir bayan arkadaşını da yanında getirmiş olmasına rağmen, kulübümüz bunu sorun etmemiş ve arkadaşı ile konaklaması için tüm sporcularımızın kaldığı tesiste bir oda tahsis edilmiştir. Fatih Tok tarafından kendisine kahvaltı saati ve yeri bildirilmiş, sabahki takım programı iletilmiştir. Ardından Fatih Tok tesislerden ayrılmıştır.Yaklaşık 20 dakika sonra Mrs.Houston, kimseye haber vermeden yanına arkadaşını da alarak otelden ayrılmak için asansörden inerken, Başantrenör Ömer Buharalı ve Yardımcısı Barış Kutlu ile karşılaşmıştır. Kendisine “nereye gidiyorsunuz” sorusunun yöneltilmesi üzerine tesisleri beğenmediğini, başka bir otele gideceğini belirtmiştir. Sakinliklerini koruyan teknik ekip başka bir oda göstermek istemiş, ancak kendisi tahsis edilen odada kalmayacağını bildirerek tesisleri terk etmiştir. İzleyen sabah Mrs.Houston kulüp servisi tarafından kaldığı diğer otelden arkadaşı ile birlikte alınmış ve toplu imza törenine getirilmiştir. Törende takım menajeri ve kaptanı tarafından antrenman ve sağlık muayene programı kendisine bildirilmiş olmasına rağmen sözleşme gereği katılması zorunlu olduğu sağlık kontrolü ve antrenmana katılmamıştır. Bu gelişmeler sonucunda akşam saatlerinde kulüp tesislerinde buluşan Mrs.Houston ve teknik ekip ,kendilerine başka odalar da gösterilmesine rağmen yanında getirdiği arkadaşı odaları beğenmemiş ve Sharon Houston kendisine verilen oda anahtarlarını teknik ekibin önünde yere atmıştır. Bu tahrik eden hareketlerine rağmen Başantrenörümüz Ömer Buharalı kendisine sakin bir dille yanlış yaptığını iletmiş ve konuşmaya çalışmıştır. Tüm olanların ardından özür beklenen Sporcu çirkin ve saygısız bir uslüp ile konuşmuş, Ömer Buharalı’nın üzerine yürümüştür.

Mrs.Houston’ın takınmış olduğu tavır kabul edilebilir değildir. Kadın basketbolunda 20 yıla yakın geçmişi bulunan kulübümüzün bu tutum ve tavır karşısında reaksiyonu gerektiği gibi olmuştur. Sporcu şehri terketmiştir.

Türk kadın basketbolunun Türk sporcular üzerinde ilerleyebileceğini ilke edinmiş olan Edremit Belediyesi Gürespor, çeşitli yayın organlarında çıkan haberlere istinaden bu açıklamanın yapılmasını gerekli görmüştür. Konunun tüm ayrıntılarını kamuoyunun bilgisine sunarız.

Edremit Belediyesi Gürespor Kulübü

Fenerbahçe İlk Galibiyetini Uzatmada Aldı
THY Euroleague'de ikinci haftada Fenerbahçe Doğuş , İtalya deplasmanında uzatmada güldü.
Milli Kadro Açıklandı
A Milli Takımımız'ın aday kadrosu açıklandı.
Haftanın Maçlarının Tahminleri (Mert Genç)
Mert Genç'ten haftanın maçlarının tahminleri...
Galatasaray Son Çeyrekte Kaybetti
Galatasaray Odeabank ikinci maçında yine kaybetti.
Genç Türk Parladı!
Genç oyuncu performansıyla dikkatleri üzerine çekti.
Banvit ve Daçka Galip Geldiler
Banvit ve Darüşşafaka Avrupa'da oynadıkları maçlarda kazandılar.
Gaziantep Yunanistan’da Kazandı
Gaziantep Basketbol Avrupa'da oynadığı zorlu maçta galip gelmesini bildi.
Tofaş’tan Hücum Zaferi
Tofaş'tan flaş bir Avrupa galibiyeti geldi.
Beşiktaş Belçika’da Coştu
Beşiktaş Sompo Japan Avrupa'da ikinci maçında deplasmanda farklı kazandı.
Anadolu Efes’in Cezasına İndirim
Anadolu Efes'in cezasına indirim geldi.
Karşıyaka Kayıpsız Devam Ediyor
Pınar Karşıyaka evinde rahat kazandı.
Eskişehir Biraz Savundu ve Kazandı
Basketbol Süper Ligi'nde haftanın flaş galibiyeti Eskişehir Basketbol'dan geldi.
Fenerbahçe’ye Anadolu Efes Şoku!
Süper ligde haftanın maçında Anadolu Efes hücum performansıyla kazandı.
Çekişmeden Daçka Çıktı
Basketbol Süper Ligi'nde önemli maçta Darüşşafaka kazandı.
Sakarya BŞB Evinde Galip
Sakarya BŞB ilk galibiyetini evinde aldı.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ