$ DOLAR → Alış: 3,90 / Satış: 3,92
€ EURO → Alış: 4,81 / Satış: 4,83

Gürespor’dan Sharon Açıklaması

Gürespor’dan Sharon Açıklaması
  • 20.09.2017
CSKA TÜRKİYE ORGANİZASYONU

BASIN AÇIKLAMASI

18.07.2017 tarihinde karşılıklı sözleşme imzalanan Sharon Victoria Houston’ın kendi sosyal medya hesabında Kulübümüz hakkındaki ithamları nedeniyle bir basın duyurusu yayınlama gereği duyduk.

Sharon Houston 6.09.2017 tarihinde İzmir’e ulaşmış ,gece saat 12:00 civarında Afrodit Termal Otel’e İdari Menajerimiz Fatih Tok tarafından getirilmiştir. Mrs.Houston Kulübün bilgisi dışında yanında bir bayan arkadaşını da yanında getirmiş olmasına rağmen, kulübümüz bunu sorun etmemiş ve arkadaşı ile konaklaması için tüm sporcularımızın kaldığı tesiste bir oda tahsis edilmiştir. Fatih Tok tarafından kendisine kahvaltı saati ve yeri bildirilmiş, sabahki takım programı iletilmiştir. Ardından Fatih Tok tesislerden ayrılmıştır.Yaklaşık 20 dakika sonra Mrs.Houston, kimseye haber vermeden yanına arkadaşını da alarak otelden ayrılmak için asansörden inerken, Başantrenör Ömer Buharalı ve Yardımcısı Barış Kutlu ile karşılaşmıştır. Kendisine “nereye gidiyorsunuz” sorusunun yöneltilmesi üzerine tesisleri beğenmediğini, başka bir otele gideceğini belirtmiştir. Sakinliklerini koruyan teknik ekip başka bir oda göstermek istemiş, ancak kendisi tahsis edilen odada kalmayacağını bildirerek tesisleri terk etmiştir. İzleyen sabah Mrs.Houston kulüp servisi tarafından kaldığı diğer otelden arkadaşı ile birlikte alınmış ve toplu imza törenine getirilmiştir. Törende takım menajeri ve kaptanı tarafından antrenman ve sağlık muayene programı kendisine bildirilmiş olmasına rağmen sözleşme gereği katılması zorunlu olduğu sağlık kontrolü ve antrenmana katılmamıştır. Bu gelişmeler sonucunda akşam saatlerinde kulüp tesislerinde buluşan Mrs.Houston ve teknik ekip ,kendilerine başka odalar da gösterilmesine rağmen yanında getirdiği arkadaşı odaları beğenmemiş ve Sharon Houston kendisine verilen oda anahtarlarını teknik ekibin önünde yere atmıştır. Bu tahrik eden hareketlerine rağmen Başantrenörümüz Ömer Buharalı kendisine sakin bir dille yanlış yaptığını iletmiş ve konuşmaya çalışmıştır. Tüm olanların ardından özür beklenen Sporcu çirkin ve saygısız bir uslüp ile konuşmuş, Ömer Buharalı’nın üzerine yürümüştür.

Mrs.Houston’ın takınmış olduğu tavır kabul edilebilir değildir. Kadın basketbolunda 20 yıla yakın geçmişi bulunan kulübümüzün bu tutum ve tavır karşısında reaksiyonu gerektiği gibi olmuştur. Sporcu şehri terketmiştir.

Türk kadın basketbolunun Türk sporcular üzerinde ilerleyebileceğini ilke edinmiş olan Edremit Belediyesi Gürespor, çeşitli yayın organlarında çıkan haberlere istinaden bu açıklamanın yapılmasını gerekli görmüştür. Konunun tüm ayrıntılarını kamuoyunun bilgisine sunarız.

Edremit Belediyesi Gürespor Kulübü

Kartal Evinde Dağıldı
Sakarya BŞB deplasmanda rakibini affetmedi.
THY Euroleague’de Son Durum
THY Euroleague'de bir hafta daha tamamlandı.
Fenerbahçe CSKA’ya Teslim
Fenerbahçe Doğuş evindeki maçta yıkıldı.
Anadolu Efes Son Sırayı Sevdi
Anadolu Efes yine bir deplasmanda kaybetti.
Karşıyaka Turu Aldı
Pınar Karşıyaka rövanşta gerekli farka ulaştı.
Banvit Evinde Turladı
Banvit adını çeyrek finale yazdırdı.
Beşiktaş Çok Kolay Elendi
Beşiktaş'tan Avrupa defterine nokta geldi.
Fenerbahçe Sonunu İyi Oynadı
Çok merak edilen maçın galibi Fenerbahçe Doğuş oldu.
Faul Dengeleri Şaştı, Daçka Kazandı
BSL'de önemli maçta Darüşşafaka hakemlerin katkılarıyla kazandı.
Galatasaray Lige Tutundu
Galatasaray kritik maçta sonucu aldı.
THY Euroleague’de Son Durum
THY Euroleague'de hafta bitti.
Banvit İşi Biliyor, Real Madrid Bilmiyor!
Banvit'in gönderdiği oyuncu Real Madrid'e transfer oldu.
Fenerbahçe Son Çeyrekte Vurdu
Fenerbahçe Doğuş deplasmanda son çeyrek performansıyla galip geldi.
Anadolu Efes’te Savunmadan Ses Yok
Anadolu Efes prestij maçında kaybetti.
Banvit Bitirdi Gibi, Beşiktaş Belirsiz
Beşiktaş Sompo Japan ve Banvit kritik maçlara çıktılar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ