$ DOLAR → Alış: 3,86 / Satış: 3,87
€ EURO → Alış: 4,55 / Satış: 4,57

Gürespor’dan Sharon Açıklaması

Gürespor’dan Sharon Açıklaması
  • 20.09.2017
CSKA TÜRKİYE ORGANİZASYONU

BASIN AÇIKLAMASI

18.07.2017 tarihinde karşılıklı sözleşme imzalanan Sharon Victoria Houston’ın kendi sosyal medya hesabında Kulübümüz hakkındaki ithamları nedeniyle bir basın duyurusu yayınlama gereği duyduk.

Sharon Houston 6.09.2017 tarihinde İzmir’e ulaşmış ,gece saat 12:00 civarında Afrodit Termal Otel’e İdari Menajerimiz Fatih Tok tarafından getirilmiştir. Mrs.Houston Kulübün bilgisi dışında yanında bir bayan arkadaşını da yanında getirmiş olmasına rağmen, kulübümüz bunu sorun etmemiş ve arkadaşı ile konaklaması için tüm sporcularımızın kaldığı tesiste bir oda tahsis edilmiştir. Fatih Tok tarafından kendisine kahvaltı saati ve yeri bildirilmiş, sabahki takım programı iletilmiştir. Ardından Fatih Tok tesislerden ayrılmıştır.Yaklaşık 20 dakika sonra Mrs.Houston, kimseye haber vermeden yanına arkadaşını da alarak otelden ayrılmak için asansörden inerken, Başantrenör Ömer Buharalı ve Yardımcısı Barış Kutlu ile karşılaşmıştır. Kendisine “nereye gidiyorsunuz” sorusunun yöneltilmesi üzerine tesisleri beğenmediğini, başka bir otele gideceğini belirtmiştir. Sakinliklerini koruyan teknik ekip başka bir oda göstermek istemiş, ancak kendisi tahsis edilen odada kalmayacağını bildirerek tesisleri terk etmiştir. İzleyen sabah Mrs.Houston kulüp servisi tarafından kaldığı diğer otelden arkadaşı ile birlikte alınmış ve toplu imza törenine getirilmiştir. Törende takım menajeri ve kaptanı tarafından antrenman ve sağlık muayene programı kendisine bildirilmiş olmasına rağmen sözleşme gereği katılması zorunlu olduğu sağlık kontrolü ve antrenmana katılmamıştır. Bu gelişmeler sonucunda akşam saatlerinde kulüp tesislerinde buluşan Mrs.Houston ve teknik ekip ,kendilerine başka odalar da gösterilmesine rağmen yanında getirdiği arkadaşı odaları beğenmemiş ve Sharon Houston kendisine verilen oda anahtarlarını teknik ekibin önünde yere atmıştır. Bu tahrik eden hareketlerine rağmen Başantrenörümüz Ömer Buharalı kendisine sakin bir dille yanlış yaptığını iletmiş ve konuşmaya çalışmıştır. Tüm olanların ardından özür beklenen Sporcu çirkin ve saygısız bir uslüp ile konuşmuş, Ömer Buharalı’nın üzerine yürümüştür.

Mrs.Houston’ın takınmış olduğu tavır kabul edilebilir değildir. Kadın basketbolunda 20 yıla yakın geçmişi bulunan kulübümüzün bu tutum ve tavır karşısında reaksiyonu gerektiği gibi olmuştur. Sporcu şehri terketmiştir.

Türk kadın basketbolunun Türk sporcular üzerinde ilerleyebileceğini ilke edinmiş olan Edremit Belediyesi Gürespor, çeşitli yayın organlarında çıkan haberlere istinaden bu açıklamanın yapılmasını gerekli görmüştür. Konunun tüm ayrıntılarını kamuoyunun bilgisine sunarız.

Edremit Belediyesi Gürespor Kulübü

Anadolu Efes Yine Kazanamadı
Anadolu Efes evindeki önemli maçta kaybetti.
Fenerbahçe’ye Zalgiris Şoku!
Fenerbahçe Doğuş evinde oynadığı maçta kötü savunması nedeniyle kaybetti.
Kartal Avellino’yu Yine Geçemedi
Beşiktaş Sompo Japan deplasmanda farklı kaybetti.
Banvit İkinci Yarıda Açıldı
Banvit evinde Venezia'yı farklı geçmeyi başardı.
Daçka Liderlik Aşkına Kazandı
Darüşşafaka'dan çok önemli bir deplasman galibiyeti geldi.
Karşıyaka Rakibini Durduramadı
Pınar Karşıyaka evinde mağlubiyetten kaçamadı.
Cimbom Evinde Zorlanmadı
Galatasaray Odeabank evinde farklı kazandı.
Fenerbahçe’den Rahat Galibiyet
Basketbol Süper Ligi'nde Fenerbahçe evinde rahat kazandı.
İBB Deplasmanda Güldü
İstanbul BBSK zorlu deplasmanda kazanmasını bildi.
Eskişehir Çıkışa Devam Ediyor
Eskişehir Basketbol'un iyi performansı devam ediyor.
Tofaş 10 Üzerinden 10 Aldı
Tofaş zorlu deplasmanda kayıp vermedi.
Beşiktaş Gaziantep’te Kazandı
Beşiktaş Sompo Japan deplasmanda kazandı.
Galatasaray Evinde Kazandı
Galatasaray evinde rakibine şans vermedi.
Fenerbahçe Barcelona’ya Şans Vermedi
Fenerbahçe Doğuş önemli İspanya deplasmanında rahat kazandı.
Anadolu Efes 100’lük Oldu
Anadolu Efes deplasman maçında hiç savunma yapamadı.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ