$ DOLAR → Alış: 3,50 / Satış: 3,51
€ EURO → Alış: 3,91 / Satış: 3,92

Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee
Mert GENÇ
mert@basketmerkezi.com
Genel Yayın Yönetmeni /  Editor in Chief
Edip TÜFEKÇİLER
edip@basketmerkezi.com
Editörler / Editors
Eda SAYMAN
eda@basketmerkezi.com
Gamze ALAGÖL
gamze@basketmerkezi.com
Mehmet CANVERDİ
mehmet@basketmerkezi.com
Can KABASAKAL
can@basketmerkezi.com
Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
Ali AYDOĞAN
ali@basketmerkezi.com
Hukuk Danışmanı / jurisconsult
Cem ALADOĞLU
Mali Müşavir / financial advisor
Emre KURTTEPE
Reklam /  Advertise
Mustafa KARALI
mustafa@basketmerkezi.com
Adres
Cuma Mahallesi Şeyh Abdullah Sokak No:18 Rami / İSTANBUL
E-Mail
haber@basketmerkezi.com

YAZILIM ve SİSTEM YÖNETİMİ
WordPress 4.6 altyapısı ile Havadis v2 teması kullanılmıştır. Safir Tema

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
basketmerkezi.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.

İletişim Sayfamızı yapıyoruz. Bu sayfada adres ve kullanıcıların bize ulaşması için bir formmail yeterli.

Privacy Policy

© Copyrigth 2006 siteniz .com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları siteniz .com’a aittir. siteniz .com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar siteniz .com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
www. siteniz .com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. siteniz .com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

 

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the siteniz .com. However, sometimes the siteniz .com uses third parties to process your information. siteniz .com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the siteniz .com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the siteniz .com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the siteniz .com and its services. When you use siteniz .com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the siteniz .com cookies section of our full Privacy Policy.