TKBL’de ilk haftanın panoraması açıklandı.

Haftanın Takımı: Çeşme Basketbol Kulübü (evlerinde çok farklı bir galibiyetle sezona girdiler)

Haftanın Koçu: Kemal Karakurt – Çeşme Basketbol Kulübü (ekibiyle tempolu ve keyifli bir basketbol izletiyorlar)

Haftanın Yerli Oyuncusu: Seda Okerman – Karşıyaka Çarşı Koleji SK (takımı evinde kazanırken basketbola dönüşünde ilk lig maçında etkili oldu: 4/6 üç sayılık isabetle 12 sayı)

Haftanın Yabancı Oyuncusu: Nirra Fields – Antalya 07 (ikinci Türkiye macerasında ilk lig maçında çok fark yarattı: 12/17 isabetle 33 sayı-3 ribaund-2 asist)

Haftanın Alkış Alanları: Karşıyaka Çarşı Koleji’nin galibiyeti ve teknik heyet performansı – Kristina King, Seda Okerman, Belgin Onbaşı ve Merve Usal’ın performansları -Zeyno Işıl Şeren, Tearra Banks ve Deniz Torğut’un performansları – Bursa BŞB’nin farklı galibiyeti – Avinar Kaya’nın performansı – Sasha Goodlett, Gizem Uca, Gamze Zeren ve Gülcan Aydoğmuş’un performansları – Antalya 07’nin galibiyeti – Nirra Fields’ın özel performansı – Hande Kuzu ve Maria Gültekin’in performansları – Chanita Jordan ve Nilay Aydoğan’ın performansları – Çeşme Basketbol’un galibiyeti , hücum ve teknik heyet performansı- Ronahi Zilan Kıran, Angel Rizor, Günesh Denise, Gizem Kumandanoğlu ve Sevgi Güleç’in performansları -Brandi Carr ve Ceren Taylan’ın performansları – Elif Nur Ayhan ve Betül Erkoyuncu’nun performansıları – Edremit BLD Gürespor’un farklı galibiyeti ve teknik heyet performansı – Breanna Richardson, Gönül Dönmez, Zilan Gülsüm ve Yasemin Güneş’in performansları – Ceyhan BLD’nin galibiyeti ve son çeyrek performansı – Melike Bakırcıoğlu, Helin Boybeyi ve Şükran Çapalı’nın performansları – Caliya Robinson, Beril Arık, Rana Derin ve Aslı Sevinç’in performansları – Shelby Cheyanne, Esra Şen ve İdil Saçalır’ın performansları – Emlak Konut’un galibiyeti – Olena Staschuk, Nihal Güngör ve Bahar Yapar’ın performansları –

Haftanın Hayal Kırıklıkları: Botaş Gelişim’in yenilgisi – Deniz Eskici ve Gözde Yürük’ün performansları -Hatice Öztosun, Öykü  Canlıel ve Işılay Eğin’in performansları – Mersin Ünv Mersin BŞB GSK’nın farklı yenilgisi – Deniz Aygül, Meliha Ayça, Gözde Gürer, Cansu Yetiş ve Yaren Uslular’ın performansları – Betül Pehlivan ve Gülşah Çelebi’nin performansları – Dilara Tongar ve Devran Tanaçan’ın performansları – Yalova  VİP’in yenilgisi – Melike Yalçınkaya, Canan Karsavran, Sümeyya Özcan ve Dilek Dedeoğlu’nun performansları – İstanbul Ünv’nin dirençsiz oyunu ve farklı yenilgisi- Merve Büyükbayrak, Öykü Sena Öktan ve Eylül Minez’in performansları – GCT Düzce’nin yenilgisi ve hücum performansı – Saliha Mandıracı, İrem Nur Özdamar, Rana Uçar, Seda Öztürk, Cansu Aslan, Melis Uçar ve Sude Türkmen’in performansları – Yağmur Öztürk, Tuğçe Murat ve Deniz Şanlı’nın performansları – Bodrum’un son çeyrek performansı – Yağmur Yıldız, Tenell Goodwin ve Nazlı Güler’in performansları – Çisem İncel’in performansı – Doğa Adıcan, Duygu Özen ve Merve Arı’nın performansları – Deniz Çolakoğlu’nun performansı

 

4 Aralık Cuma
14.00 Menemen Belediyesi Karşıyaka Çarşı Koleji 68-62 Botaş Gelişim
14.00 Mersin Üniversitesi Mersin Büyükşehir Belediyesi GSK 44-72 Bursa Büyükşehir Belediyespor
18.00 Urla Belediyesi – ICC Yatırım Sakarya Yükseliş

5 Aralık Cumartesi
14.00 Çeşme Basketbol 103-54 İstanbul Üniversitesi
14.00 Antalya 07 Basketbol 76-69 Yalova VIP
16.00 Global Connect Travel Düzce 46-69 Edremit Belediyesi Gürespor

6 Aralık Pazar
14.00 Bodrum Karya 75-77 Ceyhan Belediyesi
18.30 Fenerbahçe Gelişim 57-61 Emlak Konut

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir