Değişim SK’nın faaliyetleri sürüyor.

 

Altyapıda basketbola hizmet veren Değişim SK’da Kulüp Başkanı Burçin Kerimkar gündeme dair açıklamalarda bulundu. İşte o açıklamalar…

 

”Seyreltilmiş sayılarla oluşturduğumuz özel gruplar ve pandemi şartlarına uygun sosyal mesafe kurallarına dikkat ettiğimiz antrenmanlarımız sürüyor. Bağlı bulunduğumuz resmi ve ilgili kurumların belirlediği spor salonları çalışma koşullarına tüm kulüpler gibi bizler de uymaktayız. Yine antrenmanlar için belirlenen hususların tamamına kulüp olarak uymaya çalıştık. Kulüp antrenmanlarımız tedbirli şekilde devam ediyor.”

 

”Realist bir cevap vereceğim. Bu dönemin neyi özlettiğinden ziyade neyi öğretti sorusunu sormak daha doğru olacaktır.  Varolan bu durumdan çıkaracağımız dersler ve kazanımlar neler olmalıdır? Bu kazanımların bireysel, kurumsal ve en önemlisi sektörel anlamda pandemi sonrasına etkisi neler olabilir? Bunca belirsizlik içerisinde cevap bulmaya çalıştığımız sorulardan bazıları bunlar…”

 

”Başta ülkemiz insanı olmak üzere tüm dünya insanlığına sağlık diliyorum. Yaşanılan bu süreçte altyapı emekçilerinin maddi ve manevi olarak ne kadar yalnız bırakıldıklarını gördük. Önümüzdeki dönemden beklentim büyük basketbol ailesinin biraraya gelerek ortak bir bilinçle hareket etmesi ve bu aileyi oluşturan bireylerin özellikle altyapı kulüpleri ve emekçilerin sorunlarına kalıcı çözüm bulunmasıdır.” dedi.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir