TKBL’de ikinci haftanın panoraması açıklandı.

Haftanın Takımı: Bursa BŞB (zirveyi yakından ilgilendiren Antalya maçını geriden gelerek kazandılar)

Haftanın Koçu: Murat Alkaş – Bursa BŞB (ekibiyle birlikte değerli bir maç kazandı)

Haftanın Yerli Oyuncusu: Merve Büyükbayrak – İstanbul Ünv (yeni genç yetenekten 8/9 isabetle 21 sayı-5 asistlik etkileyici performans geldi)

Haftanın Yabancı Oyuncusu: Chanita Jordan – Yalova VİP (takımı evinde kazanırken 11/17 isabetle 30 sayı-11 ribaund-2 asist ile etkili oldu)

Haftanın Alkış Alanları: Bursa BŞB’nin geri dönüşü ve maçı kazanması – Sasha Goodlett’in özel performansı – Ferda Yıldız, Betül Pehlivan ve Saynur Tozlu’nun performansları – Maria Gültekin, Hande Kuzu ve Nirra Fields’ın performansları – Yalova VİP’in galibiyeti – Canan Karsavran’ın sakatlığına rağmen oynaması – Chanita Jordan, Nilay Aydoğan ve Sümeyya Özcan’ın performansları – Tenell Goodwin, Nazlı Güler, Helin Boybeyi ve Beril Albayrak’ın performansları – Edremit BLD Gürespor’un galibiyeti – Gönül Dönmez, Zilan Gülsüm, Deniz Şanlı, Yasemin Güneş ve Yağmur Öztürk’ün performansları – Kristina King, Belgin Onbaşı ve Zeynep Şahin’in performansları – İstanbul Ünv’nin galibiyeti – Brandi Carr, Meltem Topaloğlu, Merve Büyükbayrak, Eylül Minez, Berna San ve Lara Karaman’ın performansları – Avinar Kaya, Betül Güleç ve Fahriye Bayraktar’ın performansları – Emlak Konut’un galibiyeti – Olena Staschuk’un özel performansı – Nihal Güngör, Bahar Yapar, Melek Yusufoğlu ve Deniz Çolakoğlu’nun performansları – Angel Rizor ve Pelin Gürçavdı’nın performansları – Fenerbahçe Gelişim’in deplasman galibiyeti – Shelby Cheyanne’nin özel performansı – İdil Saçalır ve Duygu Özen’in performansları – Maria Benson, Yağmur Taşar ve Doğa Comba’nın performansları – Urla BLD’nin deplasman galibiyeti ve savunması – Rana Derin, Caliya Robinson ve Beril Arık’ın performansları – Karşıyaka Çarşı’nın eksiklerine rağmen dirençli oyunu

Haftanın Hayal Kırıklıkları: Antalya 07’nin çift hanelerle önde olduğu maçı kaybetmesi – Aslı Çil, Dilara Tongar ve Bahar Kocaoğlu’nun performansları – İlemnur Duman, Gülcan Aydoğmuş, Gamze Zeren ve Gülşah Çelebi’nin performansları -Canan Karsavran ve Ecem Erk’in performansları –  Bodrum’un yenilgisi ve savunması – Melike Bakırcıoğlu, Sena Özekli, Yağmur Yıldız ve Şükran Çapalı’nın performansları  – Tuğçe Murat vee Breanna Richardson’ın performansları – Selin Öztekin’in performansı – Mersin Ünv Mersin BŞB Gençlik SK’nın yenilgisi ve lige kötü başlaması – Cansu Yetiş, Meliha Ayça,  Yaren Gündüz ve Deniz Aygül’ün performansları – Çeşme Basketbol’un yenilgisi – Halime Uykan’ın performansı – Berfin Vuslat, Deniz Üstün, Ronahi Zilan, Beylem İlba ve Gizem Kumandanoğlu’nun performansları – Esra Şen ve Melike Gül Duru’nun performansları – Botaş Gelişim’in yenilgisi ve sezona kötü girmesi – Zeynep Budak, Işılay Eğin, Tearra Banks ve Ada Naz Çorum’un performansları – Tuğçe Kanat ve Başak Altunbey’in performansları – Çisem İncel, Halime Vural ve Aslı Sevinç’in performansları – Ceyhan BLD’nin yenilgisi ve hücum performansı

 

12 Aralık Cumartesi
14.00 ICC Yatırım Sakarya Yükseliş – Global Connect Travel Düzce
14.00 Bursa Büyükşehir Belediyespor 76-73 Antalya 07 Basketbol
14.30 Yalova VIP 79-73 Bodrum Karya
15.00 Edremit Belediyesi Gürespor 84-71 Menemen Belediyesi Karşıyaka Çarşı Koleji
16.00 İstanbul Üniversitesi 81-65 Mersin Üniversitesi Mersin Büyükşehir Belediyesi GSK
16.00 Emlak Konut 83-60 Çeşme Basketbol

13 Aralık Pazar
16.30 Botaş Gelişim 52-70 Fenerbahçe Gelişim
17.30 Ceyhan Belediyesi 53-60 Urla Belediyesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir