$ DOLAR → Alış: 3,49 / Satış: 3,50
€ EURO → Alış: 4,18 / Satış: 4,20

Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Programlarınızda gelen davetlere yer açın ve günün tadını çıkarın. Ekonomik çözümler ile karşılaşabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Kariyerde aynı amacı paylaştığınız kadınlarla olan iletişim tarzınıza dikkat. Rekabet ortamı yaratmamaya dikkat etmelisiniz

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

İlişkiniz ya da partnerinizin işleri ile ilgili bazı önemli gelişmeler sizi mutlu edebilir.Evliliğinizi ya da partnerinizin sizin hayatınıza bakış açısı hakkında bazı konuşmalar yapabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Aşk hayatınızla ilgili dikkat etmeniz gereken durumlar oluşabilir. İstemeden söylediğiniz bazı sözlerin geri dönüşü olmayabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Sevilme duygusu veya sevme duygusu oldukça yüksek olabilecek. Sorumluluklarınızı ve rutin işlerinizi düzene sokabilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

Son dönemde işiniz için yaptığınız yatırımlar sizi geleceğe yönelik endişelendirebilir.Yeni para kazanım yolları sizi mutlu edecek.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Aşk ve ilişkilerinizde önemli gelişmeler sizleri yeni farkındalıklara götürebilir.Herzamankinden daha cesur ve istekli oluşunuz size fırsatlar getirecek.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

Sosyal çevre ve arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirmek isteyeceğiniz bir gün.Aile ve finansal konularınız ile ilgili uzlaşamadığınız bazı konular duygusal gerilim yaratabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

Gelir gider dengesinde oluşan bazı aksaklıklar sıkıntı yaratabilir. Ortaklı gelirlerden yararlanamayabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

İş ortamınızda yöneticilerinizden önemli destekler alabilirsiniz.Özgürlük duygunuza saplantılı bir şekilde kurban olmayın.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Maddi anlamda aileden destekli bazı durumlar size iyi gelebilir. Günlük sorumluluklarınız ve çalışma şartlarınız ile ilgili önemli bazı değişimler söz konusu olabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

İlişkilerde kopma riskine dikkat! Bazı olaylar sabrınızı son noktaya getirebilir. Kariyerinizde mücadele etmeniz gereken konulara ve kişilere dikkat etmenizde fayda var.