$ DOLAR → Alış: 5,74 / Satış: 5,77
€ EURO → Alış: 6,38 / Satış: 6,40

Koç Değerlendirmeleri (Puan Durumu)

Koçların performanslarının değerlendirildiği sayfa…

Koç Değerlendirmeleri (Puan Durumu)
  • 25.11.2019
CSKA TÜRKİYE ORGANİZASYONU

Haftalık Maçlar İçin Değerlendirme Kriterleri: (Her koça her hafta için ayrı puan verilecektir)

Beklenen Galibiyet: +3
Kararsız Galibiyet: +4
Sürpriz Galibiyet: +5
Normal Yenilgi: -3
Kararsız Yenilgi: -4
Sürpriz Yenilgi: -5

Sezon Başı Verilecek Puan Kategorileri: (A Bölümü)

Kadro Kalitesi, Doğru Transferler ve Kadro Mühendisliği (10 üzerinden) (A1)

Sezon Sonu Eklenecek Puan Kategorileri: (B Bölümü)

Kadroyu Kullanma Becerisi, Oyuncu Değişiklikleri ve Oyuna Müdahale (5 üzerinden) (B1)
Mola Zamanlaması: (5 üzerinden) (B2)
Oyuncuları ve Teknik Ekibiyle Koordinasyon: (5 üzerinden) (B3)
Yöneticilerle İlişkiler: (3 üzerinden) (B4)
Hakemlerle İletişim Kurma: (3 üzerinden) (B5)
Basın ve Taraftarla İlişkiler: (3 üzerinden) (B6)

Not: A1 puanı takımların yapacakları transferler ve kadro kaliteleri ile kadro kurma durumlarına göre sezonun ilk haftasına kadar değişkenlik gösterip ardından her koç için sabitlenecektir. Sezon içerisinde ise hafta hafta maçlar sonrasında her koça verilecek puanlar sonrasında güncelleme olacaktır. B bölümü puanları ise normal sezon sonunda eklenecektir. Değerlendirme kriterleri ve puanlamalar hakkında sayfanın üst kısmından bilgi alabilirsiniz.

 

TAHİNCİOĞLU BSL:

Ergin Ataman – Anadolu Efes (A1:9/10) (+3) (+3) (-5) (+3) (+3) (+3) (+4) (+4) (+3) : 30

Zeljko Obradovic – Fenerbahçe (A1:9.5/10) (+3) (+3) (+3) (+3) (-5) (+3) (+4) (+4) (+4)(-5) :26.5

Orhun Ene – Tofaş (A1:6.5/10) (-4) (+3) (+4) (+4) (+4) (+4) (+4) (-4) (+4) (-4): 21.5

Ertuğrul Erdoğan – Galatasaray (A1:6.5/10) (-4) (+4) (+4) (+3) (+5) (-4) (+4) (-4) (+4) : 18.5

Nenad Markovic – Gaziantep Basketbol (A1:5/10) (+3) (-3) (-4) (-4) (-4) (+4) (-4) (-4) (+4) (+4) (+3): 0

Dusko Ivanovic – Beşiktaş (A1:6/10) (+4) (-3) (-4) (+4) (-4) (-4) (-4) (+4) (-4) (+3) : -2

Burak Gören – Türk Telekom (A1:5/10) (+4) (+3) (-3) (-4) (+4) (-4) (-4) (-4) (-4) (-4) : -11

Hakan Demir – Banvit (A1:5.5/10) (-4) (+4) (+5) (-4) (+3) (+4) (+3) (+4) (+4) (+4) : 28.5

Stefanos Dedas / Zafer Aktaş – Bahçeşehir Koleji (A1:5/10) (-4) (-4) (-5) (-3) (-4) (-4) (+5) (-4) (-3) (-4) : -25

Selçuk Ernak – Darüşşafaka (A1:5.5/10) (+4) (-4) (+3) (+4) (-4) (+4) (-4) (-4) (-4) (+4) : 4.5

Ufuk Sarıca – Pınar Karşıyaka (A1:6.5/10) (+4) (+3) (+4) (+3) (+4) (+4) (-5) (+4) (+4) (+5) : 36.5

Serhat Şehit – Büyükçekmece Basketbol (A1:3/10) (-4) (-3) (-4) (-3) (-3) (+4) (-4) (+4) (-4) (+4) : -10

Can Sevim – Afyon BLD (A1:4/10) (-3) (-3) (+5) (-3) (+4) (-3) (-4) (+4) (-4) (-4) : -7

Serkan Erdoğan – Bursaspor (A:6/10) (+4) (+4) (-4) (+4) (-3) (-4) (+4) (-4) (+4) (-4): 7

Korhan Aydanarığ – OGM Ormanspor (A1:5/10) (-3) (-4) (+4) (-4) (-5) (-4) (+4) (+4) (-4) (+4) : -3

Andaç Yapıcıer – Sigortam İTÜ (A1:2/10) (-3) (-3) (-3) (-3) (+5) (-3) (-3) (-4) (-4) (-3) (-3) : -25

 

KBL:

Ceyhun Yıldızoğlu – Çukurova Basketbol (A1:7/10) (-4) (-3) (-4) (-4) (+3) (-3) (-4) : -12

Victor Lapena – Fenerbahçe (A1:9/10) (+3) (+3) (+4) (+4) (+4) (+3) (+3) : 33

Katerina Hadzidaki – Hatay BŞB (A1:7/10) (+4) (+3) (-4) (+4) (-4) (-5): 5

Ender Kaya – Botaş (A1:7/10) (-4) (-4) (+4) (+3) (-4) (-3) (-3) : -4

Alper Durur – OGM Ormanspor (A1:8/10) (+4) (+3) (+3) (-4) (+4) (+4) (+4): 26

Efe Güven – Galatasaray (A1:7/10) (+3) (+4) (+3) (+4) (+4) (+3) (+4): 32

Erkan Metin – İzmit BLD (A1:6/10) (-4) (+4) (+4) (-4) (-4) (+3) (+4) (+3) : 12

Ayhan Avcı – Bellona Kayseri (A1:5/10) (+3) (-4) (+4) (+4) (+4) (-4) (+3): 15

Mehmet Özkan – Gündoğdu Adana BK (A1:5/10) (+3) (-3) (-4) (-4) (-4) (+3) (-4) : -8

Olcay Orak – Elazığ İl Özel İdare (A1:7/10) (+4) (+4) (+4) (+3) (-4) (-4) (+4): 18

Çağrı Özek – Çankaya Üniversitesi (A1:4/10) (-3) (+3) (-4) (+4) (+4) (+5) (-4): 9

Barış Akgün – Beşiktaş (A1:5/10) (-3) (-4) (-4) (-4) (+3) (+4) (-4) : -7

Erdem Işık – Canik BLD (A1:3/10) (-3) (-3) (-3) (-3) (-3) (-3) (-3) (-3) : -21

 

 

TKBL:

Selen Erdem – Mardin BŞB (A1:6/10) (+4) (-4) (-4) (-3 Kupa notu) (+3) (-5) (+3) (-4) (+3) (+4) (+4) (-4) (+3) (+4) (+4) : 14

Muhammet Ali Güntürk – Bayraklı BLD (A1:6/10) (+3) (+4) (+4) (+2 Kupa notu) (-4) (+3) (-4) (-4) (+3) (+4) (+4) (+4) (-4) (+4) (+3): 28

Rıza Darendelioğlu – Akdeniz Üniversitesi (A1:5/10) (+3) (+3) (+4) (+2 Kupa notu) (-4) (-4) (+4) (+4) (+4) (+3) (-4) (-4) (+4) (+4) : 24

Hakan Yiğit – Urla BLD (A1:3/10) (-3) (-3) (+4) (-1 Kupa notu) (-3) (+4) (-4) (+4) (-4) (-4) (+5) (-4) (-4) (-3) (-3): -16

Gökhan Aşıcı – Bursa BŞB (A1:5/10) (+3) (+3) (+4) (-2 Kupa notu) (+3) (+4) (-4) (+4) (+4) (+3) (-5) (-5) (-4) (+4) : 17

Murat Başman – İstanbul Üniversitesi (A1:4/10) (-3) (-4) (+5) (+1 Kupa notu) (+5) (+5) (+5) (+4) (+4) (+4) (+4) (+4) (+4) (-4) (+3): 41

İlker Gözeneli – Botaş Gelişim (A1:3/10) (-3) (-3) (-4) (-1 Kupa notu) (-3) (-3) (+4) (-3) (-3) (-3) (-3) (-3) (-3) (-3): –31

Erman Okerman – Nesibe Aydın Gençlik SK (A1:7/10) (+3) (-4) (-5) (-2 Kupa notu) (+3) (-4) (-5) (+3) (-4) (+3) (+3) (+4) (+4) (-4) (+3) (-4): 1

Esmeral Tunçluer – Sakarya Yükseliş SK (A1:7/10) (-4) (+3) (+4) (+2 Kupa notu) (-5) (+3) (+4) (+4) (+3) (-4) (-4) (+3) (-4) (-4) (-4) : 4

Kaan Artun – Edremit BLD Gürespor (A1:7/10) (+4) (+4) (+3) (+1 Kupa notu) (+3) (-4) (-5) (-5) (-4) (-4) (+3) (+4) (+4) (-4) (+4) : 11

Kemal Karakurt – Bosna 34 SK (A1:4/10) (-5) (-5) (-4) (-2 Kupa notu) (-3) (+4) (+3) (-4) (-4) (-4) (-4) (+5) (+4) (+4): -11

Murat Yapıcı – Yalova VİP (A1:4/10) (-3) (-3) (-3) (-1 Kupa notu) (-3) (-3) (-4) (+5) (-3) (-4) (-3) (-4) (+4) (-4) (-3) : –28

Güray Kurtuluş – Mersin Üniversitesi (A1:4/10) (+5) (-3) (-4) (+1 Kupa notu) (-3) (-3) (-3) (-3) (-4) (+4) (+4) (-4) (-4) (-4) : -17

Murat Alkaş / Özlem Şencan – Fenerbahçe Gelişim (A1:4/10) (-3) (+5) (+4) (+3 Kupa notu) (+4) (-4) (-3) (-4) (+4) (-3) (-4) (+4) (-3) (-4) : 0

Hakan Ateş – Düzce BLD (A1:4/10) (-3) (+4) (-4) (+3 Kupa notu) (+4) (+3) (+5) (-4) (-3) (-3) (+4) (+4) (-4) (+4) : 14

Vedat Sağlık – Emlak Konut SK (A1:5/10) (+3) (+3) (-4) (-2 Kupa notu) (+3) (+4) (+4) (+3) (+4) (+4) (-4) (-4) (+3) (+3) : 25

 

 

 

 

Anadolu Efes Silindir Gibi
Anadolu Efes Avrupa’da yine kazandı.
Hakemler Fenerbahçe’yi Üzmedi (İşte Euroleague)
Fenerbahçe Beko evinde hakemlerin katkısıyla güldü.
En Yüksek Ücreti Alıyor, Devamlı Sakat (Vesely)
Fenerbahçe Beko'ya Jan Vesely'den kötü haber geldi.
Milliler’de Sarıca İle Devam
A Milli Takımımız’da Ufuk Sarıca dönemi sürecek.
Beşiktaş İkinci Yarıda Dağıldı
Beşiktaş Avrupa’da evinde farklı mağlup oldu.
Anadolu Efes Fırtınası Devam Ediyor
Haftanın son maçında Anadolu Efes kazandı.
Ormanspor Zor da Olsa Kazandı
OGM Ormanspor evinde çok zor güldü.
Karşıyaka Fenerbahçe’yi Rahat Yendi
ING Süper ligde haftanın maçında galip belirlendi.
Telekom Beşte Sıfır, Koçun İstifası Gündemde mi?
Türk Telekom koçu eleştirilerin odak noktası haline geldi.
Daçka Kendine Geldi (Tofaş Düşüşte)
Merakla beklenen maçta galip belli oldu.
Barcelona’ya Evinde CSKA Darbesi
THY Euroleague’de flaş bir skor ortaya çıktı.
Larkin’den 49 Sayılık Tarihi Performans
Anadolu Efes ve Shane Larkin harika performansına devam ediyor.
Galatasaray’da Bir Gitti, Bir Geldi
Galatasaray'da yeni bir transfer yapıldı.
Euroleague’de İşler Yoluna Giriyor
Fenerbahçe’den Avrupa’da galibiyet geldi.
Milliler’in Rakipleri Belirlendi
Milliler’in Olimpiyat elemelerinde rakipleri belli oldu.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ